Mladost postigla prve golove u sezoni i iznenadila na gostovanju kod Krupe

U četvrtom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine Krupa je na svom terenu u Krupi na Vrbasu dočekala Mladost iz Doboja kod Kaknja. Ekipa Branislava Krunića imala je dva gola prednosti, ali je susret na kraju završen rezultatom 2:2.

Domaćin je došao do vodstva u 15. minuti susreta. Iz prvog pokušaja na utakmici domaćin je poveo, a svoj šesti pogodak ove sezone postigao je Elvir Koljić. U samom finišu prvog poluvremena domaćin je došao do dva gola prednosti. Ovaj put mrežu gostujuće ekipe zatresao je Marjanović.

Mladost je prvi pogodak u sezoni postigla u 70. minuti četvrtog kola. Petar Bojo je bio strijelac. U 84. minuti obje ekipe ostale su sa deset igrača na terenu, a Mladost je u samom finišu utakmice došla do izjednačenja preko Abida Mujagića i osvojila svoj drugi bod u sezoni.