Miralem Pjanić nastupio u pobjedi Barce. Pogledajte majstoriju kod drugog gola

0

Barcelona je pobjedom nad New York Red Bullom od 2:0 okončana turneju u Americi.

Ekipa Barce je povela u 40. minuti golom Dembelea, a trijumf je potvrdio Depay u 87. minuti i to nakon sjajne lopte Miralema Pjanića (32).

Italijanski Tuttosport ponovo pišu u mogućem povratku Pjanića u Italiju

'Jedan je Muhammad Ali': Predstava koja će vas nasmijati, ali i preciznim udarcem izbiti dah!

Pjanić je igrao od 61. minute za Barcu, bio je zadužen za kreiranje napada katalonskog tima i pružio je prilično dobru partiju.

Naš reprezentativac je tri minute prije kraja meča poslao jednu dugu loptu, a Depay je iskoristio nesmotrenost protivničkog igrača i rutinski pogodio.

Pjaniću je ovo bila druga utakmica na američkoj turneji za Barcu, a nedavno ga je pohvalio i trener Xavi Hernandez.

Barcelona će nardnu utakmicu igrati 7. augusta protiv meksičkog UNAM-a.

Nova sezona u Španiji kreće 13. augusta, a Barca u prvom kolu dočekuje Rayo.