Masovna tučnjava na utakmici u Albaniji: Skoro svi fudbaleri učestvovali

0
PrtScr / Tuča na utakmici Bylise i Lacija

Utakmica 19. kola albanske Superlige između Bylisa i Lacija pala je u drugi plan zbog masovne tučnjave gotovo svih fudbalera oba kluba.

U 59. minuti susreta Kyrian Nwabueze je oštro startovao na jednog fudbalera domaćeg tima nakon čega je nastupio opšti metež, a rezultat svega su i krvave glave pojedinih fudbalera i čelnika klubova.

Sve je sa strane posmatrao i nekadašnji napadač Sarajeva Haris Harba koji se nije želio miješati u ovaj sukob. Harba je u igru ušao u 66. minuti susreta kada je zamijenio Alexandre Garciju, piše Sport1.

Rezultat svega su crveni kartoni za pomenutog Nwabuezea kao i Xhoi Carkanjija. Inače, utakmica je okončana rezultatom 1:0 za goste, a gol odluke je postigao Renato Malota.