Na kraju debakla na Grbavici: Manijaci otjerali igrače Željezničara u svlačionicu

/ Komentari (6)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

ABA

ŠTA JAZE JRIMINALAC VLASNIK MIRVIC KLUB SE SVJESNO UNIŠTAVA

Grbavica

Nije me briga kako igraju, za sebe igraju ili rade kao svaka druga privatna firma ali me briga kada ih iz nasih dzepova finansiraju , kanton , općina, fbih za nikakve rezultate i još svake sedmice ili 15 dana blokiraju saobracaj i zivot stanovnika po 5 ili 6 sati.

Bosanac

Otjerajte smrdljive srbe iz kluba Unistit ce vas smrdljivi srbi

Mahir

Nekad se u selu pričalo da je Sarajevo partiski a Željezničar hrvatski klub. Kakvo je stanje danas

pa ..

Nekad se u selu pričalo da je Sarajevo partiski a Željezničar hrvatski klub. Kakvo je stanje danas ka Mahir Sarajevo je od Mamića iz Širokog

Ccccc

SVI NAPOLJE, PPNOVO IZ POCETKA JER UNISTAVATE IME I UGLED SVIJETKE ISTORIJE PLAVE BOJE....TRENER BEZVEZNJAKOVIC A IGRACI IZGUBLJENI NA TERENU.... BRUKA.....B R U K A ..,..... ..

/ Najnovije