Manchester United pretrpio šokantan poraz u 97. minuti

0

Fudbaleri Manchester Uniteda pretrpjeli su šokantan domaći poraz u susretu 26. kola engleske Premier lige.

"Crveni đavoli" su poraženi na Old Traffordu od Fulhama (1:2), koji ih je savladao golom u 97. minuti!

Prvo poluvrijeme završeno je bez golova, a prvi do prednosti došli su gosti iz Londona u 65. minuti. Strijelac je bio Calvin Bassey.

Alma je s troje djece skočila u rijeku, suprug uhapšen: ‘Svađali su se i tjerao je iz kuće‘

Uspjeli su domaći poravnati u 88. minuti preko Harryja Maguirea, ali ih je dočekao šok u dubokoj sudijskoj nadoknadi.

Pobjedu gostima u sedmoj minuti sudijskog vremena donio je Alex Iwobi.

Unitedu je to bio 10. poraz ove sezone, koji ga je ostavio na šestom mjestu s 44 boda.