Manchester United nastavio igrati 'toplo - hladno': Wolvesi slavili na Old Traffordu

0

Fudbaleri Wolverhamptona iznenađujuće su večeras pobijedli Manchester United u susretu koji je igran u okviru 21. kola Premiershipa.

Wolvesi su slavili na Old Traffordu sa 1:0, a jedini gol na susretu postigao je Portugalac Joao Moutinho u 82. minuti.

Crveni đavoli su odigrali prilično slab susret. Imali su tek jednu veliku šansu, ali je Bruno Fernandes sa nekiih 10 metara pogodio samo prečku.

Poznati meteorolog objavio prognozu za naredne dane: 'Slijedi nam novi veliki preokret'

Wolvesi su svoje šanse čekali iz kontri ili prekida. Tako je u 70. minuti Romain Saiss šutirao iz slobodnog udarca i pogodio prečku.

Taj promašaj su gosti popravili 12 minuta prije kraja susreta kada nakon jedne lijepe akcije mrežu Davida De Gee trese Joao Moutinho.

Domaći su do kraja učinili sve da dođu makar do jednog boda, ali u toj namjeri nisu uspjeli.

Ovim porazom United je ostao na sedmoj poziciji sa 31 osvojenim bodom nakon 19 odigranih mečeva, dok su Wolvesi s tri boda manje mjesto ispod.