Manchester United doživio šokantan poraz: Veliki trijumf za švicarski tim

5

Počela je nova sezona Lige prvaka, a Manchester United je u prvom kolu grupne faze poražen na gostovanju kod Young Boysa sa 2:1!

Poveo je Manchester United rano, već u 13. minuti, a Cristiano Ronaldo je bio strijelac na asistenciju sunarodnjaka Bruna Fernandesa.

Činilo se da će Đavoli lako doći do trijumfa u švicarskom Bernu, ali nije bilo tako. Ni blizu.

Doktorica Kurtović: Ako imate ove simptome nakon ujeda krpelja, obratite se ljekaru

Wan-Bissaka u 35. minuti dobija direktan crveni karton i zagorčava život svojim saigračima, koji u nastavku nisu uspjeli da sačuvaju svoju mrežu pred napadima Young Boysa.

U 66. minuti je s desne strane centrirao Hefti, a sa pet metara loptu u mrežu za 1:1 šalje Moumi Ngamelou. Nastavio je jako napadati Young Boys do samog kraja, a uspio je dominaciju materijalizirati, piše Scsport.ba

U petoj minuti sudijske nadoknade šok za United. Veliki kiks napravio je Lingard koji je poklonio loptu gostima, a Siebatcheu je izašao sam pred golmana Đavola i matirao ga za konačnih 2:1!