Man City i dalje stopostotan, Man Utd razmontirao šampiona

/ Sergio Aguero postigao dva gola za City (Facebook/EPL)
Manchester City stigao je do šeste pobjede u 6. kolu Premier lige Engleske.

Ekipa Pepa Guardiole slavila je na gostovanju kod Swanseaja 3:1, pri čemu je utakmicu prelomio pomalo dvojbeni jedanaesterac sredinom drugog poluvremena koji je Aguero pretvorio u vodstvo 2:1.

Gradski rival Manchester United deklasirao je Leicester 4:1, a utakmica na Old Traffordu riješena je u prvom poluvremenu kada su "đavoli" vodili 4:0.

Najbliži pratilac lidera sada je Tottenham nakon što je Everton pretrpio prvi poraz u šampionatu.

Rezultati: Bournemouth – Everton 1:0 (Stanislas 23), Liverpool – Hull 5:1 (Lallana 17, Milner 30, 71, Mane 36, Coutinho 52 – Meyler 52); Middlesbrough – Tottenham 1:2 (Gibson 65 – Son 7, 23) Stoke – WBA 1:1 (Allen 73 – Rondon 90), Sunderland – Crystal Palace 2:3 (Defoe 39, 60 – Ledley 61, McArthur 76, Benteke 90). Swansea – Manchester City 1:3 (Llorente 13 – Aguero 9, 65, Sterling 77); Manchester United – Leicester 4:1 (Smalling 22, Mata 37, Rashford 40, Pogba 42 – Gray 60).

Tabela: Manchester City 18, Tottenham 14, Liverpool 13, Everton 13, Manchster United 12, Arsenal 10 (-1), Crystal Palace 10…