Liverpool lako savladao Tottenham: Mane heroj Anfielda

Facebook / Liverpool - Tottenham
Liverpool je lako slavio protiv Tottenhama rezultatom 2:0 u okviru 25. kola engleskog Premiershipa.

Redsi su u nešto više od posljednjih mjesec dana igrali očajno, no danas su sve 'naplatili'.

Briljantna igra domaćih se isplatila već u 16. minuti kada je Mane pogodio na asistenciju Wijnalduma, a isti igrač je pogodio i dvije minute kasnije za 2:0, što je na kraju bio i konačan rezultat.

Upravo je Mane nedostajao Liverpool u proteklih mjesec dana zbog Kupa Afričkih Nacija te se večeras pokazalo koliko je važan za Redse.

Liverpool je do kraja utakmice kontrolisao utakmicu bez većih problema, a mogao je postići i još nekoliko golova.

Situacija na vrhu tabele Premiershipa je zaista fascinantna. Tottenham i Arsenal imaju po 50 bodova, Liverpool i City su na 49, dok United ima 48 bodova, piše Sport1.