Lionel Messi izgubio živce: Bacio protivnika, unio mu se u lice, a sudija 'zažmirio' na sve to

0

Lionel Messi nastavlja s dobrim igrama u MLS ligi.

U utakmici tamošnjeg Kupa Liga odigranoj rano u četvrtak, 3. augusta, Messi je postigao dva gola u pobjedi Intera iz Miamija nad Orlando Cityjem 3:1.

Tokom utakmice Argentinac je imao dosta okršaja s urugvajskim veznjakom Cesarom Araujom koji je bio zadužen za njegovo čuvanje, a u jednom trenutku je Messi i žestoko startao na svog protivnika.

Potraga za izgubljenim ljubimcem u Sarajevu, nagrada 2.000 KM

Zanimljivo je bilo nakon prvih 45 minuta jer su Messi i Araujo imali nešto jedan drugome reći do izlaska s terena, a ulaskom u tunel Messi je izgubio živce i unio se u lice 22-godišnjem Arauju.

Nije bilo nikakvog fizičkog kontakta nakon toga, a nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 1:1.

Na kraju je Miami pobijedio pa i Messi može reći kako je odnio ličnu pobjedu nad Araujom, piše Jutarnji.hr.