Juventus na Dybalin pogon bolji od Švicaraca, Građani se provukli

Odigrane su dvije utakmice drugog kola Lige prvaka. U grupi H novi trijumf upisali su fudbaleri Juventusa. Stara dama je bez Cristiana Ronalda na svom terenu slavila protiv Young Boysa rezultatom 3:0.

Domaćin je do trijumfa došao zahvaljujući odličnoj igri Paula Dybale. Domaćin je poveo već u petoj minuti susreta. Asistirao je Bonucci, a Argentinac je matirao golmana gostiju.

Isti igrač povisio je na 2:0 u 33. minuti susreta, a konačnih 3:0 postavio je nakon asistencije Cuadrada u 69. minuti. Minutu kasnije igru je napustio Miralem Pjanić, a na terenu ga je zamijenio Sami Khedira.

Hoffenheim je u grupi F dočekao na svom terenu Manchester City. Domaćin je do vodstva došao već u prvoj minuti, a pogodio je Belfodil. Izjednačio je u osmoj minuti susreta Aguero. Gosti do prednosti dolaze u 87. minuti susreta, a pogodio je David Silva.