Lazio pobijedio Rennes nakon preokreta, Arsenal razbio Standard

Fudbaleri Arsenala savladali su Standard rezultatom 4:0, u 2. kolu grupe F Evropske lige.

Topnici su nastupli sa kombinovanim timom, ali to ih nije spriječilo da ubilježe ubjedljiv trijumf. Martinelli je postigao dva brza gola u 13. i 16. minuti, a Joseph Willock je u 22. minuti povisio na 3:0, piše Scsport.

U nastavku smo vidjeli još jedan gol, a postigao ga je Dani Ceballosa za 4:0. Sead Kolašinac nije ulazio u igru i odgledao je meč sa klupe, dok je u redovima belgijskog tima svih 90 minuta odigrao Gojko Cimirot.

Lazio je nakon preokreta sa 2:1 (Milinković-Savić 64’, Immobile 75 / Morel 55’) na Olimpicu pobijedio Rennes, a sa kapitenskom trakom do 82. minute za Nebeskoplave igrao je Senad Lulić.

Sevilla je na svom terenu minimalno bila boljda od APOEL-a, PSV je kao gost deklasirao Rosenborg sa 1:4, a u duelu Trabzonspora i Basela bilo je 2:2.