Lamine Yamal propustio trening pred finale: Španija oprezna pred veliko finale

1
Radiosarajevo.ba
Lamine Yamal propustio trening pred finale: Španija oprezna pred veliko finale
Foto: X / @diarioas

Lamine Yamal trenirao je odvojeno od svojih saigrača iz reprezentacije Španije u četvrtak, dok je ekipa Luisa de la Fuentea nastavila pripreme za nedjeljno finale Svjetskog prvenstva protiv Argentine.

Nogometaš Barcelone primijećen je kako šepa nakon pobjede u polufinalu protiv Francuske, iako još nije objavljeno da ima povredu.

Ipak, Yamal i Pedro Porro bili su van glavnog dijela treninga dok je Španija odrađivala pripreme, a zvijezda Barcelone viđena je i sa zavojem na lijevoj butini.

FK Sarajevo do daljnjeg ne može igrati na Koševu

FK Sarajevo do daljnjeg ne može igrati na Koševu

Za sada nema naznaka da će Yamal propustiti veliki meč protiv Lionela Messija i Argentine, ali čini se da Španija ipak želi biti oprezna s mladim fudbalerom pred veliki okršaj u New Yorku.

Španija i dalje ima nekoliko dana za pripremu utakmice, a dodatna prednost je i dan više odmora u odnosu na Argentinu, koja je plasman u finale osigurala pobjedom protiv Engleske u srijedu.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (1)

/ Povezano

/ Najnovije