Krupa i Radnik pobijedili na domaćem terenu

Krupa je na domaćem terenu dočekala Vitez, koji je posljednja ekipa na tabeli Premier lige BiH i trijumfovala 3:0.

Krupu je u vodstvo doveo Miljan Ljubenović u 13. minuti. Na 2:0 povisio je Stefan Barić u 33. Minuti, a konačnih 3:0 postavio je Stefan Dabić u sudijskoj nadoknadi utakmice.

Krupa je pobjedom stigla do 22 boda i trenutno je četvrta na tabeli. Vitez je posljednji tim, sa svega pet bodova, uz gol-razliku 7:23.

Radnik je u Bijeljini dočekao ove sezone lošu tuzlansku Slobodu i savladao sa 1:0, a jedini gol na meču postigao je Irfan Hadžić u 48. minutu. Radnik je trenutno osmi sa 17 bodova, dok je Sloboda pretposljednja, jer u 13 utakmica ima svega devet bodova, uz gol razliku 6:17.

U okviru današnjeg programa Premijer lige BiH sastaju se Željezničar - Mladost (16.30) i Borac - GOŠK (18.00).