Konferencijska liga: Bezidejni Zrinjski poražen od sjajne Legije u Varšavi

0
R. R.

Nogometaši Zrinjskog poraženi su u Varšavi od ekipe Legije sa 2:0 u susretu četvrtog kola Konferencijske lige.

Zrinjski je u početnom dijelu susreta imao priliku preko Memije u trećoj minuti. Međutim, igrač mostarske ekipe je šutirao loptu preko gola.

Nogometaši Zrinjskog su bolje ušli u susret, ali je Legija nakon prvog kornera postigla pogodak za vodstvo. Mrežu Marića je zatresao Augustyniak.

Uskoro iz štampe izlazi nova knjiga Faruka Šehića: "Roman o ljubavi u doba postapokalipse"

Ovaj pogodak poljuljao je Mostarce koji su ubrzo nakon toga skrivili jedanaesterac. Ćorluka je oborio Kuna, a Josue je u 30. minuti bio siguran i udvostručio prednost poljske ekipe (2:0).

Zrinjski je na samom kraju prvog poluvremena imao veliku šansu u kojoj je loše reagova golman Legije, ali Čanađija je bio neprecizan.

Bardzo dobra pierwsza połowa 🫡 #LEGHSK #UECL #EndlessStory #PolandTravel

Posted by Legia Warszawa on Thursday, November 9, 2023

Na odmor otišlo rezultatom 2:0.

Uvodni dio prvog poluvremena nije donio uzbuđenje na terenu. Tek u 60. minuti Kaupadi je imao opasan pokušaj koji odlazi preko gola Marića.

Domaćini su u 69. minuti stvorili joše jednu sjajnu priliku, ali je nakon uigrane akcije Wszołeka šutirao pored gola.

Susret Legije i Zrinjskog u Varšavi

Ekipa Krunoslava Rendulića nije imala ideju u igri, pa time nisu ni stvarali šanse. Tek u 86 minuti Kiš je pokušao savladati Hladuna koji bez velikih problema hvata loptu.

Utakmica je na kraju završena porazom Zrinjskog od 2:0.