Konferencijska liga: Zrinjski nemoćan protiv Legije - Poljaci na poluvremenu vode sa 2:0

1
R. R.

Nogometaši Zrinjskog gostuju Legiji iz Varšave u susretu četvrtog kola Konferencijske lige. Mostarci na poluvremenu gube sa 2:0.

Zrinjski je u početnom dijelu susreta imao priliku preko Memije u trećoj minuti. Međutim, igrač mostarske ekipe je šutirao loptu preko gola.

Nogometaši Zrinjskog su bolje ušli u susret, ali je Legija nakon prvog kornera postigla pogodak za vodstvo. Mrežu Marića je zatresao Augustyniak.

Sarajevski flautista o noći koju je vrijedilo čekati: Adi Šehu svira jubilarni hiljaditi koncert

Ovaj pogodak poljuljao je Mostarce koji su ubrzo nakon toga skrivili jedanaesterac. Ćorluka je oborio Kuna, a Josue je u 30. minuti bio siguran i udvostručio prednost poljske ekipe (2:0).

Zrinjski u nastavku utakmice nije bio opasan po defanzivnu liniji Legije te se na odmor otišlo rezultatom 2:0.