Katastrofa za pamćenje Real Madrida: Nemilosrdni Atletico mu zabio sedam komada

Fudbaleri Atletico Madrida pobijedili su u golijadi s visokih 7:3 gradskog rivala Real Madrida i tako spustili na zemlju ekipu koju s klupe vodi Zinedine Zidane, i koja unatoč pojačanjima i dalje ne igra šampionski fudbal..

Nakon poraza od Bayerna i sretne pobjede boljim izvođenjem penala protiv Arsenala, Real je svoju američku turneju zaključio pravom blamažom ovog petka protiv Atletica u New Jerseyju, piše Tportal.

U utakmici koju će Zinedine Zidane htjeti što prije zaboraviti već na poluvremenu je bilo 5:0 za gradskog rivala, a središnja figura utakmice bio je Diego Costa koji je uspio do 65. minute utrpati četiri pogotka, prije nego što je zajedno s Carvajalom zaradio crveni karton. Zabio je i mladi Joao Felix.

U završnici susreta Real je uspio ublažiti poraz pa je susret završio pomalo nevjerojatnim rezultatom 7:3.