Real je nezaustavljiv: Golovima Casemira i Ronalda Kraljevski klub poveo 3:1

Finalna utakmica Lige prvaka između Juventusa i Real Madrida igra se od 20:45 sati u Cardiffu na stadionu Millennium.

Igrači Real Madrida i Juventusa od samog početka utakmice su počeli pokazivati zašto su došli do samog kraja najelitnijeg nogometnog takmičenja u Europi.

Prvo je u 20. minuti Real došao u vodstvo nakon gola jednog od najboljih igrača ikada Cristiana Ronalda.

Nedugo zatim, u 27 minuti Juventus je poravnao rezultat sjajnim golom Marija Mandžukića.

Do kraja prvog poluvremena, oba tima stvorili su nekoliko poluprilika, ali se na pauzu otišlo pri rezultatu 1:1.

Kako se završilo prvo poluvrijeme, tako je počelo drugo.

U 61. minuti Casemiro je sa velike udaljenosti pocijepao gol Juventusa za novo vodstvo Reala.

Samo dvije minute poslije, Ronaldo svojim novim golom dovodiReal do velike prednosti nad Juventusom od 3:1. S ovim golom Ronaldo je petu sezonu zaredom najbolji strijelac Lige prvaka s 12 golova.