Juventus na pogon Cristiana Ronalda: Portugalac postigao dva gola za "Staru damu"

Po mnogima najbolji nogometaš današnjice, portugalski napadač Cristiano Ronaldo u 10. kolu italijanske Serie A ponovo je postigao dva gola u pobjedi Juventusa na gostovanju u Empoiju.

Prvi gol Ronaldo je postigao u 54. minuti iz penala, nakon što su se Miralem Pjanić i društvo mučili u prvom dijelu, koji je Empoli dobio sa 1:0.

Portugalac je potpuni preokret kreirao u 74. minuti kada je postigao konačnih 2:1 za Juventus. Asistenciju je upisao Matuidi.

Pjanić je igrao do 80. minute kada ga je zamijenio Costa, a gol za Empoli postigao je Caputo u 28. minuti.