Pjanić asistirao za gol Ronalda, Ajax se ekspresno vratio u meč

Prve revanš utakmice četvrtfinala Lige prvaka na rasporedu su večeras, a u Torinu igraju Juventus i Ajax iz Amsterdama, nakon što je u prvom susretu odigranom prije sedam dana u Amsterdamu bilo 1:1.

Sredinom prvog poluvremena vidjeli smo pravu ludnicu na Allianz stadionu u Torinu, pošto je Juventus poveo, a Ajax ekspresno izjednačio.

Igrao se 28. minut kada je Cristiano Ronaldo pogodio nakon kornera za domaći tim, a asistirao mu je Miralem Pjanić, no gosti su vrlo brzo uzvratili.

Šest minuta kasnije Donny van de Beek je dobio loptu na stranu i mirno pogodio iza golmana Stare dame.

Interesantno, kod oba gola sudija je morao konsultovati VAR, ali se ispostavilo da su golovi regularni.

Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 1:1.