Pogledajte kako je Zmaj dobio crveni karton u Kini

0

U doigravanju kineske Super lige za sedmo mjesto, Hebei China poražena je od Shanghai Shenhue rezultatom 4:1, a na ovom susretu isključen je bosanskohercegovački stoper Samir Memišević, tako da neće igrati u revanšu.

Domaći su poveli preko Millera Bolanosa u prvoj minuti, a onda je u četvrtoj Memišević lijepo asistirao za Ricarda Goularta.

Do kraja susreta Shanghai Shenhua je postigao još tri pogotka i tako došao do velike prednosti uoči revanša, prenosi scsport.ba.

Memišević je u 37. minuti dobio žuti karton, a zatim je u 81. startovao na Lu Zhanga, a glavni sudija Zhang Lei pokazao mu je drugi žuti karton i put u svlačionicu.

Start bh. stopera možete pogledati OVDJE.