Inter bolji od Milana i u revanšu: Edin Džeko će igrati u finalu Lige prvaka

0

U revanš susretu polufinala Lige prvaka sastali su se Inter i Milan, a rezultat je glasio 1:0.

Ovim rezultatom, Inter je došao do svog prvog finala Lige prvaka od 2010. godine, ukupnim rezultatom 3:0. Jedini strijelac na današnjem meču bio je Lautaro Martinez u 74. minuti.

Edin Džeko postao je prvi Bosanac i Hercegovac od Miralema Pjanića, 2017. godine, koji će igrati najbitniju utakmicu na kalendaru europskog fudbala

Osuđen diler narko kartela čiji je šef državljanin BiH: Prodao oko 80 kilograma droge

Naš Dijamant je svoj posao uradio u prvom meču, kada je postigao prvi pogodak na meču. U drugoj utakmici je imao nekoliko dobrih šansi, ali nije uspio doći do gola. Igru je napustio u 66. minuti. Naš reprezentativac Rade Krunić odigrao je cijeli meč za Milan.

Inter čeka svog protivnika u meču Real Madrida i Manchester Cityja, koji se igra sutra u 21:00 sat. Finale Lige prvaka igra se 10. juna na Olimpijskom stadionu Ataturk u Istanbulu.