Husref Musemić: U posljednje vrijeme ne vidim dobro

1
Printscreen / Husref Musemić

Tuzla City je sa igračem manje uspio doći do boda na gostovanju protiv Posušja (1:1), u utakmici 16. kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Ekipa iz Simin Hana je gubila golom iz penala, a i pored isključenja Čelikovića u prvom dijelu uspjela je doći do izjednačenja u finišu utakmice.

“Svaka čast mojim igračima na borbenosti. Uspjeli smo doći do gola sa igračem manje i osvojiti bod”, rekao je Musemić.

U Zemaljskom muzeju BiH otvorena izložba "Monumental" fotografa Ziyaha Gafića i Tomasa van Hutrivea

Novinar je upitao Musemića za komentar za dva dosuđena penala domaćima i isključenje njegovog igrača.

"Nemam, ama baš, nikakav komentar. Nisam ništa vidio. U posljednje vrijeme ne vidim dobro”, dodao je Musemić.

Podsjetimo, prvi od dva penala za domaći tim Lučić nije iskoristio u 37. minutu kada je Brajlović odbranio njegov udarac.

Sredinom nastavka Serdarušić je bio precizan sa 11 metara, da bi u 82. minuti Mišić postavio konačan rezultat.