Komedija u Posušju: Musemić se uhvatio za džep i navijaču dao 10 maraka

0

Ekipe Posušja i Tuzle City danas su u okviru utakmice 16. kola Premijer lige BiH podijelile bodove odigravši remi 1:1.

Viđen je vrlo uzbudljiv i zanimljiv meč na Mokrom Docu. Domaćima za pobjedu nisu bila dovoljna dva jedanaesterca i igrač više kojeg su imali, a gosti su se poraza spasili pred sami kraj meča.

Prvi od dva penala za domaći tim Lučić nije iskoristio u 37. minutu kada je Brajlović odbranio njegov udarac.

Benjamina Karić poslala pismo svim prijateljskim gradovima Sarajeva: Imala je samo jednu molbu

Sredinom nastavka Serdarušić je bio precizan sa 11 metara, da bi u 82. minuti Mišić postavio konačan rezultat.

Kao što smo naveli, bilo je zanimljivo danas na terenu Mokrog Doca, ali i na tribinama čemu svjedoči i jedna scena pored klupe Tuzle City.

Naime, jedan domaći navijač je pitao trener Tuzlaka da mu da 10 KM. Musemić nije dugo razmišljao, već se uhvatio za džep i mladom navijaču ispunio želju.

On se nakon toga sretan vratio na tribine i počeo da navija za Tuzlu City, što je izazvalo veliki smijeh kod svih prisutnih.

Ovu komičnu scenu možete pogledati OVDJE.