Husref Musemić doveo Igman do još jedne pobjede: Mirsad Ramić spasio utakmicu

0

U okviru 30. kola m:tel Premijer lige ekipa Igman iz Konjica slavila je važnu pobjedu protiv Leotara iz Trebinja golovima Mirsada Ramića (2:0).

Nakon veoma blijedog prvog poluvremena i početka drugo poluvremena, Mirsad Ramić pogodio je prvi gol za Igman u 60. minuti utakmice.

U velikim problemima Leotar je bio od 64. minute, kada je Šipovac zbog simuliranja prekršaja zaradio svoj drugi žuti karton, te je morao igru napustiti ranije.

BHmeteo objavio prognozu za naredni period: Uživajte u suncu - evo kad se vraćaju kiša i grmljavina

Nakon crvenog kartona, Igman je bio u velikoj prednosti, a sjajnom akcijom Durakovića koji je izveo korner za domaće u 82. minuti i tako namjestio loptu Ramiću koji je glavom pogodio za 2:0.

Uslijedilo je veliko slavlje domaćih igrača i navijača, piše Sport Centar.

Premijer liga BiH: Zrinjski potvrdio titulu, Sloboda sve bliže ispadanju

U finišu meča domaći su imali dvije prilike, preko Bodula i Drljevića, ali do promjene rezultata nije došlo.

Ovom pobjedom premijerligaš iz Konjica se približio ostanku u društvu najboljih jer sada ima 33 boda i nalazi se na osmom mjestu tabelu, sa druge strane Leotar je posljednjeplasirana ekipa sa 28 bodova.