HŠK Zrinjski rutinski savladao Široki Brijeg i približio se samom vrhu tabele

0
R. R.

Nogometaši Zrinjskog savladali su Mostaru Široki Brijeg (3:1) u derbiju zaostalog šestog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Zrinjski je agresivnog ušao u meč te se odmah vidjela želja domaćina da osvoje sva tri boda.

Već u četvrtoj minuti Ivančić postiže pogodak koji je poništen zbog ofsajd pozicije.

Fahrudin Solak razriješen dužnosti direktora Federalne uprave civilne zaštite

Mostarski tim je u 10. minuti došao do vodstva. Ćorluka je pogodio glavom nakon ubačaja Ćužea.

Ubrzo nakon toga u 12. minuti Zrinjski je udvostručio prednost. Ovoga puta je mrežu zatresao Bilbija.

Kraj!🔥👏🏻 #HŠKZ #MostarskiEuropski _______ HŠK Zrinjski 3:1 NK Široki Brijeg

Posted by HŠK Zrinjski Mostar on Wednesday, November 22, 2023

Široki Brijeg je u prvom poluvremenu uspio smanjiti prednost golom Ćavara za 2:1.

Krajem prvog poluvremena Zrinjski je postigao još jedan pogodak koji će na kraju postaviti i konačan rezultat utakmice. Bilbija je opet bio strijelac u 44. minuti (3:1) i tako donio Zrinjskom novu pobjedu.