Harry Kane golom iz penala spasio Engleze poraza

0

Odigrane su i ostale utakmice večerašnjeg programa 2. kola Lige nacija, a u derbiju Njemačke i Engleske nije bilo pobjednika.

Elf i Gordi Albion remizirali su 1:1 u Minhenu, a pobjedu je ispustio domaćin koji ima za čim da žali.

Vodili su Nijemci golom Hofmanna uz 50. minute, a Engleze je poraza spasio Harry Kane iz penala dvije minute prije kraja utakmice.

Nastavak kreditne linije - Stambeni krediti za mlade i uspješnog poslovanja Union banke

Treba reći i da je u prvom dijelu nakon intervencije iz VAR sobe poništen gol Hofmanna.

U duelu iste grupe Italija je s 2:1 u Ćezeni savladala Mađarsku.

Strijelci za Azzurre bili su Barella u 30. i Pellegrini u 45. minuti, dok je poraz gostiju u nastavku ublažen autogolom Mancinija iz 61. minute, piše SC Sport.