Haos u Turskoj: Sudija uz policijsku pratnju napustio teren poslije meča Džekinog Fenerbahcea

1

Nakon susreta Kayserispora i Fenerbahcea u turskom prvenstvu gdje je Fener slavio 4:3 sudija Zorbay Kucuk je morao biti ispraćen policijskom pratnjom kako bi sigurno otišao s terena nakon nezadovoljstva zbog njegovog suđenja.

Turski sudija je Fenerbahceu dosudio dva penala, a igračima Kayserispora dodijelio je dva crvena kartona.

Fenerbahce je poveo golom Undera u osmoj minuti, dok je Batshuayi udvostručio prednost u 40-toj. Rezultat je uspio smanjiti Kemen (2:1), ali je Batshuayi opet bio precizan za rezultat od 3:1.

FK Željezničar došao do važne pobjede nad GOŠK-om i udaljio se od zone ispadanja

Kayserispor je u nastavku šokirao turskog velikana jer im je postigao dva gola za izjednačenje. Strijelci su bili Thiam iz penala i Cardoso.

Edin Džeko zbog povrede nije nastupio na ovom meču.