Glavaš, Biščević, Zeba, Muharemović: Zvijezde bh. fudbala odigrale revijalnu utakmicu u Sarajevu

0
Radiosarajevo.ba
Glavaš, Biščević, Zeba, Muharemović: Zvijezde bh. fudbala odigrale revijalnu utakmicu u Sarajevu
Foto: Dž. K. / Radiosarajevo.ba / Revijalna utakmica Udruženja za sport i rekreaciju invalida Općine Novi Grad Sarajevo i zvijezdi bh. fudbala

Povodom obilježavanja velikog jubileja – 45 godina postojanja Udruženja za sport i rekreaciju invalida Općine Novi Grad Sarajevo, u ponedjeljak, 15. juna 2026. godine, u centru Safet Zajko odigrana je posebna revijalna utakmica između članova Udruženja i zvijezda bh. fudbala.

Posjetioci su imali jedinstvenu prilika da ponovo na terenu vide neka od najvećih imena bosanskohercegovačkog fudbala.

Među njima su Vlatko Glavaš, Bulend Biščević, Zajko Zeba, Dželaludin "Dželo" Muharemović, Semir Bekrić i mnogi drugi.

Haos u Sarajevu: Ulice poplavljene, saobraćaj u kolapsu, oštećene ceste, tržni centar...

Haos u Sarajevu: Ulice poplavljene, saobraćaj u kolapsu, oštećene ceste, tržni centar...

Rezultat je bio u drugom planu, a utakmica je poslužila kao prilika za druženje, evociranje uspomena i još jedan susret s legendama koje su obilježile različite generacije bh. fudbala.

U fotogaleriji koju vam donosimo pogledajte dio atmosfere s utakmice.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije