Emotivne poruke u studiju HRT-a nakon pobjede Zmajeva: "Kad ih sretneš u bijelom svijetu..."

/ Komentari (3)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

A gdje vam je Vico Karina,

moze li od zlobe doci sebi.

Mene isto ovdje ispi*de kreteni, ali ne mogu a da

ne navjam za bejha, cak i usprkos tim kretenima. Zato i navijam za BiH! Ajmo!!! Do susreta sa Hrvatskom, pa nek bolji pobijedi, a poslije na rostilj i pivo svi skupa!!

Tipični, IMBECILNI gnoj-sloj Hrvateka NEZNALICA

Nikada ovi jugonostalgičarski antihrvati iz hrvatske neće do pameti doći. Oni su od zapadnjaka gurano malograđansko, jugo-komunjarsko zagađenje Lijepe naše. tanak gnoj-sloj kretena sa medijskom podrškom otuđenih, nenarodnih, protuhrvatskih medija da se stvori lažna slika, lažni narativ... JADNI STE! Iako im, takvi jadni i prodani, ližete sazad jer ste glupi, islamisti vas i dalje mrze i uvijek će vas mrziti i smatrati vas korisnim idiotima za svoj džihad. ponizili su svu hrvatsku pomoć u ratu, vaše ljudske žrtve za spas bihaća omalovažili, nazvali vas agresorima, UZP-ovcima, decenijama maltretiraju Hrvate, hinjski i šibicarski su se ogrebali za domovnice kojih nisu dostojni, svaki dan u javnom prostoru i po džamijama pljuju po vama, šire podmukli islamizam, MRZE VAS, PRIJETE VAM RATOM (haha!), a vi ko pravi, neizlječivi, komunjarski, podanički jugoHrvateki živite u svom imaginarnom svijetu satzkanom od laži o "dobrom bošnji", dobrom susjedu. ne postoji niko GLUPLJI OD VAS, MIZERIJE BOLESNE, MRŠ!! Na stranu što ovaj islamoteror-panislamski portalčić muslimanskog bratstva i najvoljenijih hambasada podmuklo forsira baš samo vas odabrane antihrvatske imbecile iz hrvatske, nastojeći stvoriti lažnu sliku o voljenosti el fatihove gamadi iz fosne. mrš 100ko od hrvata i hrvatske, ne predstavljajte se lažno kao "glas hrvata i hrvatske". ZDS!!! ZDS!!! PODRŠKA CARU DODIKU, koji je 100ku smjestio tamo gdje joj je i mjesto... u kaHvez!

/ Najnovije