Fudbaler Veleža Samir Radovac primljen u sarajevsku bolnicu
Fudbaler Veleža Samir Radovac primljen je u sarajevsku bolnicu.
Potvrdio je to mostarski klub preko zvaničnih kanala na društvenim mrežama.
"Danas je naš Samir Radovac primljen u bolnicu u Sarajevu zbog problema koji su prouzrokovani velikim stresom i iscrpljenošću.
Faruk Hadžibegić o Zmajevima: "Niko nam ništa nije poklonio. Naši momci su zasluženo prošli dalje"
Nakon prvih urađenih pretraga, na svu sreću, svi nalazi su uredni, ali će iz predostrožnosti Radovac par narednih dana provesti u bolnici na posmatranju.
Našem Samiru želimo brz i uspješan oporavak. Samire, čekamo te na stadionu Rođeni!", navode iz kluba.
Da li problemi Radovca imaju veze sa nedavnim dešavanjima na stadionu Rođeni poslije utakmice Velež - Borac za sada nije poznato.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.