FK Željezničar predstavio Savu Miloševića: "Na probleme i prepreke sam uvijek gledao kao na izazove"
/ Komentari (4)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Čuvaj se Savo da ne pobjediš, bolje da te odmah istjeraju nego da im napraviš 10 pobjeda i onda jednu izgubiš i odmah postaneš nepoželjni srboćetnik.
Ako je mogao voditi BiH zasto ne bi mogao Želju?! Mislim da je dobar izbor za trenera, super navijači - samo je do igrača!? Ruku na srce, bez taktike i povezanosti, a bogami i spremnosti , fizičke i psihičke , treba tu poraditi dosta…!? Nema tu velikih para ali treba imati žara za igrom, inace si dole!?! Npr. Vidi ono dijete Željino, nije punoljetan ali takvi postaju oni vrhunski !!! I dade gol predivan!!! Treba u klub malo terapije za igrače, za direktora- ne znam?!?
Ova srbenda mrzi Bosnu Lajo je ckapi srbin na Bosnu treba ga objesit u Seheru eeee moje Sarajlije ovaj ce vas unistit pokrast nevjeruj srbinu
KONACNO TRENER SA DOBROM IGRACKOM I TRENERESKOM KARJEROM . ZACEPI GUBICU MIRVICU I OSTALIM SERONJAMA I RADI SVOJ POSAO!