FK Sarajevo u zadnjim minutama prokockalo pobjedu

2

U sklopu 32. kola Premijer lige BiH FK Sarajevo je na stadionu Koševo prokockalo pobjedu protiv HŠK Posušije rezultatom 1:1.

Treba napomenuti da su obje ekipe ušle rasterećeno u ovaj meč bez nekog značaja, a FK Sarajevo je već izborilo Europu.

Podsjetimo, prije početka utakmice, navijači Sarajeva, Horde zla, dodijelile su nagradu Ismir Pintol, a ona je pripala Miomiru Đuričkoviću.

EURO 2024 | Uživo iz Hamburga s utakmice Europskog prvenstva: Portugal - Francuska 0:0

Prvo poluvrijeme nije donijelo previše uzbuđenja pa se na odmor otišlo rezultatom 0:0. Drugo poluvrijeme FK Sarajevo je počelo dosta agresivnije.

Bordo bijeli su pravili šanse, a to je urodilo plodom tek u 75 minuti susreta golom Renana Oliveira i to iz drugog pokušaja. U zadnjim minutama Posušje dolazi do boda u 92 minuti susreta Dario Pavković pogađa za 1:1