FK Sarajevo remizirao u Tuzli i plasirao se u polufinale Kupa BiH

0

Na stadionu Tušanj u Tuzli danas su snage u drugoj utakmici četvrtine finala Kupa BiH.

Na kraju je završeno remijem bez golova, koji je bio dovoljan bordo timu da se plasira u polufinale ovog takmičenja budući da su u prvoj utakmici slavili sa 2:0.

(Ne) očekivano, vidjeli smo dosta tvrd i nezanimljiv meč. Početak meča pripao je gostima koji su u par navrata zaprijetili dalekometnim i bezopasnim šutevima.

Reuf Bajrović tvrdi: Protivno američkim partnerima, "Trojka" izdaje državu BiH!

Sa druge strane Sloboda je izgledala nemoćno da ugrozi gol rivala. U drugom dijelu meča manje više ista priča.

Najpotresniji momenat utakmice viđen je u 17. minutu kada je Palić nakon povrede kolima hitne pomoći morao napustiti stadion.

Sarajevo je zatvorilo sve prilaze svom golu i tako objezbjedilo sebi put u polufinale takmičenja kojeg su osvojili prošle godine dok je ovim remijem serija Slobode bez pobjede u svim takmičenjima produžena na čak 12 mečeva.