FK Sarajevo nakon sjajnog prvog poluvremena vodi protiv Radnika iz Bijeljine

0

U petak, 30. augusta, FK Sarajevo je u 4. kolu WWin lige Bosne i Hercegovine dočekalo Radnik iz Bijeljine.

Sarajevo je na tri odigrana meča ostvarilo tri pobjede. Bordo tim je bio bolji od Slobode, Sloge i GOŠK, identičnim rezultatom 3:1.

Radnik je također dobro krenuo u sezonu. Bijeljinci imaju sedam bodova nakon što su savladali GOŠK s 1:0, remizirali sa Širokim Brijegom 1:1 i u posljednjem kolu pobijedili Velež s 4:3.

FK Sarajevo zasluženo savladalo FK Radnik: Nastavlja se savršen učinak izabranika Zorana Zekića

U utakmicu su domaćini ušli bolje, nakon poćetnog ispitivan,a snaga Sarajevo je povelo.

Bordo momci su do prednosti došli u 11. minuti iz prve prave prilike. Đorđević je sjajno centrirao s lijeve strane a Bubanja je pogodio prvi gol u bordo dresu.

Gosti iz Bijeljine su najbolju priliku imali u 36. minuti. Da Silva je šuirao sjajno šutirao glavom ali je pogodio prečku gola domaćeg tima.