Ferdinand otkrio tajnu: Ronaldo je želio da lopta odskoči kod penala

Fudbaleri madridskog Reala sinoć su na svom Santiago Bernabeu stadionu slavili protiv Paris Saint-Germaina rezultatom 3:1, a Cristiano Ronaldo postigao je dva gola.

Portugalac je prvi pogodak postigao u posljednjim minutama prvog poluvremena s bijele tačke, a dan nakon utakmice mnogo se priča o jedanaestercu koji je pretvorio u pogodak.

Prije udarca Ronaldo je u zaletu lijevom nogo stao pored lote, ona je odskočila, a onda je Portugalac praktično iz voleja šutirao i "probio" nemoćnog Areolu.

"Ranije se s tim zezao na treninzima, ali uraditi to na utakmici... Ne kažem da je to bila namjera, ali radio je to. Kune vam se, ludo je, ali radio je to", rekao je Rio Ferdinand za BT Sport, Ronaldov saigrač iz Manchester Uniteda.