EURO 2024 | Uživo iz Berlina s utakmice Europskog prvenstva: Nizozemska - Austrija 2:3

0

Selekcije Nizozemske i Austrije igraju susret trećeg kola grupe D Europskog prvenstva u Njemačkoj.

Meč se igra na Olympiastadion u Berlinu s početkom od 18 sati.

Na portalu Radiosarajevo.ba pratite uživo tekstualni prijenos utakmice.

EURO 2024 | Uživo iz Leipziga s utakmice Europskog prvenstva: Austrija - Turska 1:2

FT

Austrija zasluženo slavila u Berlinu.

Osvojila prvo mjesto u grupi D.

94'

Leopold Querfeld je zasluženo dobio žuti karton.

92'

Andreas Weimann ulazi, a izlazi Romano Schmid.

Austrijanci pametno kradu vrijeme.

90'

Sudija je produžio šest minuta.

87'

Broj gledatelja na današnjoj utakmici je 68363.

83'

Christoph Baumgartner je zabio gol, ali je poništen zbog ofsajda!

81'

GOOOOOOOOOL

SABITZEEEEEER

78'

GOOOOOL

DEPAY JE ZABIO GOL

Nizozemska je ponovo izjednačila

76'

Provjerava se VAR.

71'

Izlazi Malen, ulazi Weghorst

65'

Izmjene u ekipi Nizozemske.

Izlaze Ake, Tijjani Reijnders, a ulaze Micky van de Ven i Wijnaldum.

63'

Sudija je dao dopuštenje za izmjenu igrača. Christoph Baumgartner, Philipp Lienhart, Florian Grillitsch će ući u igru, a izaći će Patrick Wimmer, Leopold Querfeld, Konrad Laimer.

59'

GOOOOOOOOOOOOOOOL

AUSTRIJA PONOVOO VODII

Schmid je strijelac

47'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL

GAKPOOOOOOOOO

Nizozemska je izjednačila

45'

Počelo je drugo poluvrijeme!

HT

Sudac je svirao kraj prvog poluvremena i obje ekipe idu prema svojim svlačionicama.

Austrija vodi autogolom Malena.

45'

Sudija produžio 2 minute

41'

AUUUUUUUU KAKVA ŠANSAAA!

Depay se unutar šestnaesterca diže iznad odebrane i fino udara glavom, ali golman ima sreće jer lopta odlazi pokraj desne stative.

38'

Auuu kakva štetaaaa!

Austrijanci su imali šansu da povećaju prednost.

35'

Sudija je napravio pauzu da se igrači okrijepe hladnom vodom.

35'

Izlazi Veerman, a ulazi Xavi Simons.

33'

Još jedan žuti karton za reprezentaciju Austrije.

Patrick Wimmer je dobio žuti karton i propušta sljedeću utakmicu.

32'

Požutio je Stefan Posch.

30'

Lijep pokušaj Austrijanaca.

Marcel Sabitzer je pucao izvan šestnaesterca, ali mu je pokušaj blokiran.

23'

Auuuuuuuuuuuu kakva šansa.

Malen šutira pored golaaa.

19'

Posjed lopte u ovom trenutku je 40:60.

14'

Kakva velika prilika! Reijnders puca jako daleko od desne stative

13'

Gakpo je napravio grub faul. Sudac zaustavlja igru.

6'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL

Kakav nesretan autogol je zabio Donyell Malen.

2'

Prass je lijepo centrirao s boka u šesnaesterac, ali nije pogodio nikoga od saigrača.

1'

Počela je utakmica!

17:37

Šta kome treba?

Situacija je takva da je Poljska već ispala, dok će preostale tri reprezentacije gotovo sigurno izboriti plasman u osminu finala, no pitanje s koje pozicije.

Nizozemska s četiri boda trenutno predvodi grupu zbog više zabijenih golova od Francuske, dok Austrija ima bod manje od njih.

Stoga je izvjesno da Austriju samo pobjeda može gurnuti među dvije najbolje selekcije u grupi. S druge strane, ne dogodi li se da neko od Francuza ili Nizozemaca kiksa, o pobjedniku grupe odlučivat će gol-razlika.