Ermedin Demirović brutalno startao i zaradio crveni karton: Nekoliko minuta prije asistirao za gol

0

Reprezentativac Bosne i Hecegovine i fudbaler njemačkog Augsburga zaradio je direktan crveni karton nakon brutalnog starta na igrača Schalkea.

U utakmici koja je završila rezultatom 1:1, Ermedin Demirović je asistirao za prvi pogodak na meču. Samo dvije minute poslije toga, zbog starta na Tom Krassa zaradio je crveni karton

Istini za volju, start našeg napadača jeste bio poprilično brutalan. Podigao je nogu jako visoko i tako u opasnost doveo igrača Schalkea

Znate li šta znače oznake EDT i EDP na parfemima? Evo kako da izaberete najdugotrajniji miris

Do kraja susreta je pretpostljednja ekipa njemačke Bundeslige uspjela da izjednači.

Iskoristili su igrača više i u 93. minuti, iz penala, postigli gol koji im vrijedi jednog boda

Start Ermedina Demirovića kojim je zaradio crveni karton

Augsburg je sada 12. na tabeli, te će im svakako nedostajati Ermedin Demirović u narednim susretima.

Što se tiče kazne, prema pravilima Bundeslige, sastaje se komisija nakon što se završi kolo i ona odlučuje, mada teško je vjerovati da će naš fudbaler dobiti manje od tri utakmice suspenzije