Edin Džeko poslao poruku o kojoj će navijači dugo pričati

0

Kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine i zvijezda Fenerbahcea Edin Džeko, postigao je novi gol za istanbulski tim u pobjedi svog tima protiv Hatayspora (4:2).

U okviru 9. kola turskog šampionata, Fenerbahce je savladao Hatayspor i tako zadržao prvu poziciju sa maksimalnim učinkom nakon 10 kola.

Ovo je bila 17. uzastopna pobjeda turskog tima, a Dijamant je počeo utakmicu od prve minute.

Pogledajte kako su radnici KJKP Rad dizali parkirana vozila ispred kontejnera

U 39. minuti zatreseo je mrežu svog protivnika. Bio je to njegov sedmi pogodak u prvenstvu i ukupno deveti za Fenerbahce od dolaska u Tursku.