Edin Džeko ovim potezom nasmijao cijelu Tursku: Pogledajte kako je oduševio fudbalsku javnost

0

Nogometaši Fenerbahcea pobijedili su u gostima Istanbulspor sa visokih 5:1 u susretu turske Superlige.

Na kraju meča navijači su se mogli i nasmijati kada je Edin Džeko izveo komičnu situacija koja je bila upućena golmanu Fenerbahcea Dominiku Livakoviću.

Livaković je u završnom dijelu susretu dobio nezgodan udarac od igrača Istanbulspora te je ostao ležati na zemlji i žalio se na povredu.

Drama u Madridu: Čudesni Real u tri minute postigao dva gola i plasirao se u finale

Ipak, njegova povreda nije bila toliko ozbiljna da bi napustio teren, a Džeko ga je na kraju susreta imitirao kretanje Hrvata nakon što je dobio udarac.

Podsjetimo, Dijamant je zatresao mrežu u ovoj utakmici (13. pogodak) i zasjeo na vrh liste strijelaca ostavivši iza sebe Maura Icardija koji ima 12 golova.