Edin Džeko nakon utakmice sa Rizesporom: 'Zbog ovog ne izlazim iz kuće i ne mogu spavati'

2

Nogometaši Fenerbahcea savladali su ekipi Rizespora rezultatom 3:1, a 18. pogodak postigao je i Edin Džeko.

Postigao je gol za preokret u 65 minuti, a na pres konferenciji poslije utakmice govorio u kakvim uslovima se igrao ovaj susret.

"Igrali smo u teškim uslovima. Isti su bili i za Rizespor. Naš protivnik je shvatio da se na ovom terenu ne može igrati na zemlji, pa je igrao na duge lopte. U prvom poluvremenu nije se vidjela trava. Bilo je puno vode. Bilo je teško i golmanima. Bilo je puno vode na terenu", rekao je Džeko i dodao:

"Ovo sam ja, takav je moj karakter, ne volim gubiti. Uvijek želim pobijediti. Volim pobjeđivati. Takav je i Fenerbahce.

Fenerbahce prolazi kroz teška vremena. Kada pobjeđujem, idem kući sretan. Kada izgubim, ne izlazim iz kuće, ne mogu spavati", rekao je Džeko.