Detalj sa meča Hrvatske koji vam je možda promakao: Hrvatski kapiten u suzama

Printscreen / Ivan Perišić

U Parizu smo sinoć gledali reprizu finala Svjetskog prvenstva iz 2018. godine - Francuska je pobijedila Hrvatsku sa 4:2.

Vatreni ni u sedmom pokušaju nisu uspjeli nadigrati Trikolore.

Francuzi su na Saint Denisu slavili istim rezultatom kao i u Moskvi prije dvije godine – 4:2.

Hrvati još čekaju prvi bod u Ligi nacija, a u dva susreta protiv Portugala i Francuske primili su čak osam golova.

Jedan zanimljiv detalj snimile su kamere u drugom poluvremenu - kada su uhvatikle kapitena Vatrenih Ivana Perišića kako plače.

On je zamijenjen u 66. minuti pri rezultatu 3:2 za domaćine, a umjesto njega ušao je Mario Pašalić.

Iz tabora Vatrenih još uvijek se službeno nisu oglasili o čemu se radi i kolika je težina povrede kapitena Hrvatske.