Derbi u Torinu: Šest golova i pobjeda Juventusa

1

Juventus je u 24. kolu Serie A došao do pobjede protiv gradskog rivala Torina rezultatom 4:2.

Već u 2. minuti susreta Torino dolazi do prednosti nakon gola Yanna Karamoha.

Juan Cuadrado, nakon asistencije Filipa Kostića, izjednačuje, 1:1.

Prof. dr. Jasmin Ahić: Rusija vodi "specijalni rat", Zapadni Balkan im je posebna meta

Antonio Sanabria postiže treći gol susreta u 43. minuti, Torino vodi ali ne dugo. Tri minute kasnije Danilo postiže gol za crno-bijele.

U drugom poluvremenu, Juventus dolazi do prednosti. Gol Gleisona Bremera donosi domaćoj ekipi treći gol. Nakon slobodnog udarca, Adrien Rabiot potvrđuje pobjedu Juventusa, 4:2 konačan rezultat.