Debakl Zmajića u Sloveniji: BiH doživjela četvrti poraz u kvalifikacijama

3

Mladi nogometaši reprezentacije Bosne i Hercegovine na gostovanju su poraženi do Slovenije rezultatom 3:0 u petom susretu U21 kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

Slovenci su u prvom dijelu riješili utakmicu kada su postigli dva gola u 30. i 37. minuti.

Za vodstvo Slovenije mrežu je zatresao Cipot, a kasnije je prednost udvostručio Zeljković.

Cvijanović se obraća u UN, optužila Schmidta da je "kolonijalni guverner": Govorila i o rezoluciji

Nervoza je zavladala u našim redovima, pa su mladim Zmajevima pokazani brojni kartoni zbog prekršaja.

Isključenje za našu reprezentaciju desilo se u 49. minuti kada je Muharemović dobio drugi žuti karton nakon čega je morao napustiti teren.

Bravo, Bosanac: Igor Janković pobjedu Zmajeva posvetio navijačima BiH i bolesnom ujaku

Zmajeve je na samom kraju utakmice (92. minuta) golom dokrajčio Pišek. Naša selekcija je tako poražena rezultatom od 3:0-

Podsjetimo, Bosna i Hercegovina se trenutno nalazi na četvrtoj poziciji grupe H kvalifikacija za U21 Europsko prvenstvo 2025. godine.