Crvena zvezda s odličnim rezultatom putuje u Beograd

/ FOTO: FK Crvena zvezda
Odigrane su tri utakmice trećeg pretkola Lige prvaka. Odlične rezultate uoči revanš susreta ostvarili su Steaua iz Bukurešta i Crvena zvezda.

Crvena zvezda gostovala je kod Ludogoreca iz Razgrada. Susret je završen rezultatom 2:2. Golove za Zvezdu postigli su Katai i Kanga, dok su za Bugare pogađali Cafu i Keseru.

BATE Borisov je na svom terenu ugostio irski Dundalk. Domaćin je slavio minimalnim rezultatom, a jedini pogodak za prvaka Bjelorusije postigao je Gordejčuk, nakon asistencije Hleba u 70. minuti susreta.

Sparta iz Praga je na svom terenu remizirala protiv Steaue iz Bukurešta. Susret je završen rezultatom 1:1. Golove su postigli Sural u 33. i Stancu u 75. minuti susreta.