Cristiano Ronaldo postigao spektakularan gol lob-udarcem s preko 30 metara

0

Cristiano Ronaldo (38) nastavlja oduševljavati unatoč poznim igračkim godinama.

Portugalac je u večerašnjoj pobjedi svog Al Nassra nad Al Akdoudom (3:0) postigao dva gola, a jedan je bio poseban.

Ronaldo je prvo u 77. minuti postigao gol za 2:0, da bi se tri minute kasnije pobrinuo za najljepši trenutak utakmice.

Važna utakmica za Bordo tim: FK Sarajevo dočekuje Velež

Gostujući golman Paulo Vitor je istrčao i intervenisao, a lopta je došla do Ronalda koji ju je s nekih 30 metara udaljenosti lob-udarcem poslao u mrežu.

Prvi gol Al Nassra bio je djelo Samija Al Najija iz 13. minute.

Nakon večerašnja dva gola, Ronaldo je na 18 pogodaka u isto toliko utakmica u svim takmičenjima ove sezone.

Al Nassr je drugi na tabeli saudijske lige s 34 boda, jednim manje od lidera Al Hilala.