Cristiano Ronaldo je potpuno van forme: Pogledajte nevjerovatan promašaj na Cipru

0

Fudbaleri Manchester Uniteda pobijedili su sinoć na Cipru Omoniju 3:2 u Evropskoj ligi.

Da je potpuno van forme napadač engleskog tima Cristiano Ronaldo potvrdoio je upravo na ovoj utakmici.

Ronaldo je, kako to obično biva u ovom takmičenju, susret počeo od prve minute, ali nije se proslavio.

Ivica Puljić iz Amerike: 'Ovo su informacije koje sam upravo dobio iz Ureda glavnog tajnika UN-a'

Pojavio se navodni poredak za Zlatnu loptu: Messija ni na mapi, Ronaldo tek 12., a evo ko je prvi

Portugalac je u drugom poluvremenu, pri rezultatu 2:1 za United, imao stopostotnu priliku, ali je sa svega nekoliko metara umjesto gol, pogodio stativu.

Podsjetimo, Ronaldo je rezervista ove sezone u Premier ligi, a to je očigledno ostavilo negativan utisak na njegovu formu.

Ronaldov promašaj pogledajte na linku OVDJE.