Cristiano Ronaldo is back: Ovako je s dva gola Old Trafford podigao na noge

0
Cristiano Ronaldo is back:  Ovako je s dva gola Old Trafford podigao na noge

U popodnevnom terminu Premiershipa odigrano je šest utakmica. Svu pažnju očekivano je pokupio Cristiano Ronaldo i Manchester United koji je rezultatom 4:1 savladao Newcastle.

Domaći su uspjeli u sudijskoj nadoknadi povesti sa 1:0, a gol je zabio Cristiano Ronaldo koji se nakon 12 godina vratio na Old Trafford.

Međutim, Newcastle je u 56. minuti uspio da izjednači na 1:1 kada je De Geu savladao Manquillo.

Njemačka: Skoro 100.000 ljudi se prijavilo za doniranje organa u novom online registru

Ipak, samo šest minuta kasnije na scenu je stupio ponovo Ronaldo. Nakon dodavanja Shawa, Portugalac je zabio sjajan pogodak za 2:1 i erupciju oduševljenja na Old Traffordu.

Do kraja United je postigao još dva gola i slavio pobjedu od 4:2 (strijelci Fernandes i Lingard).