Bruno Fernandes zaustavio Sjevernu Makedoniju: Portugal ide u Katar!

0

Reprezentacije Poljske i Portugala plasirale su se na Svjetsko prvenstvo u Katar.

Portugalci su večeras u Lisabonu dočekali Sjevernu Makedoniju i nisu joj dozvolili još jedno čudo jer su pobijedili sa 2:0.

Oba gola za Portugal postigao je Bruno Fernandes, jedan u prvom, drugi u drugom poluvremenu.

Četvrti dan: Nastavljena potraga za rudarom Asimom Šehanovićem

Poljaci su pobijedili Švedsku sa istim rezultatom, a oba gola su pala u nastavku meča. Prvo je pogodio Robert Lewandowski, a onda i Zielinski.

Za Švedsku je igrao i Zlatan Ibrahimović, ali samo u posljednjih 10 minuta susreta.

Treba reći i to da se iz Afrike na Mundijal u Katar plasirao Senegal koji je nakon penala izbacioi Egipat, a jedan od tragičara Faraona bio je Mohamed Salah.