Brazil remizirao sa Nigerijom: Neymar se ponovo povrijedio

U prijateljskom susretu igranom u Singapuru reprezentacije Brazila i Nigerije su odigrale 1:1, a susret je obilježila nova povreda brazilskog majstora Neymara.

Napadač francuskog prvaka PSG-a napustio je teren već u 12. minuti zbog povrede bedrenog mišića.

Za sada nije poznato koliko je povred ozbiljna i koliko će Neymar izostati s terena, međutim u redovima brazilske reprezentacije i PSG-a sve brine činjenica što je ovo već treća Neymarova povreda u posljednjih osam mjeseci.

U januaru ove godine povrijedio je metatarzalnu kost zbog čega je pauzirao više od tri mjeseca, a potom je u junu ove godine slomio zglob u utakmici protiv Katara zbog čega je propustio Copa Americu.

Spomenimo kako je Nigerija povela u 35. minuti golom Joea Ariba, a izjednačio je Casemiro u 48. minuti.